MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 8715151
nr 871 5151
Yngve Ekström
(1913-1988), Sverige
Serveringsvagn, Yngve Ekström (1913-1988), längd: 98 inkl. klaff, höjd: 63
Kondition: slitage, skador
Yngve Ekström, född 1913, död 1988, svensk möbelformgivare från Småland.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 januari 2014
kl 20:54:08
600 kr
800 kr
Yngve Ekström
Läs mer om Yngve Ekström